DAX PERFECTA OCZYSZCZANIE Mineralny krem myjący-maska 2w1 cera sucha i wrażliwa 150 ml

Niniejszy produkt łączy w sobie to, co można uzyskać najlepszego z lapisu lazuli, morskich minerałów, alg oraz bawełny. Dzięki takiemu doborowi składników preparat doskonale nadaje się dla cery suchej i wrażliwej niezależnie od jej wieku. Produkt przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji

DAX PERFECTA OCZYSZCZANIE doskonale oczyszcza i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Dodatkowo nawilża, dzięki czemu skóra zyskuje świeżości i młodzieńczego blasku. Ponadto wygładza i ujednolica koloryt cery.

Jak stosować DAX PERFECTA OCZYSZCZANIE?

Preparat można stosować na dwa sposoby. Po pierwsze, jako krem myjący. Wówczas niedużą ilość żelu należy nanieść i rozprowadzić na uprzednio zwilżoną cerę. Produkt należy delikatnie wmasowywać kolistymi ruchami, a następnie spłukać pod letnią bieżącą wodą. Po drugie, jako maskę-maseczkę. W tym przypadku należy nanieść grubszą warstwę żelu na oczyszczona wcześniej skórę i pozostawić na około 15-20 min. Następnie produkt należy zetrzeć chusteczką lub obficie zmyć wodą. Taką maseczkę należy wykonywać 2-3 razy w tygodniu. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *