REFERENCJE

„Polecam Panią Dorotę jako wspaniałą terapeutkę o dużej wiedzy. Pomogła mi w wielu kwestiach natury fizycznej jak i psychicznej za co jestem ogromnie wdzięczna. Szczególnie terapia misami dźwiękowymi zrobiła na mnie największe wrażenie i pomogła uspokoić wewnętrzny niepokój. Dzięki temu śpię spokojniej. Dziękuję jeszcze raz!”

Katarzyna 18.11.2015

 

„Dziękuję za wczorajszy masaż misami. Pierwszy raz czegoś takiego doświadczyłam. Do tej pory próbowałam różnych terapii rozluźniających, ale musze przyznać że jeszcze nigdy nie poczułam się tak spokojnie i bezpiecznie otoczona dźwiękami z każdej strony. Dziękuję jeszcze raz. Czuję się doładowana energetycznie!”

Ela 12.2.2015

 

„Polecam kompleksowe terapie u Pani Doroty. Zmieniła mi dietę na bardziej naturalną oraz zdrowszą i od tego czasu moje dolegliwości związane z zatkanymi zatokami i ciągłym przeziębieniem zaczęły zanikać. Dziękuję również za ciekawe przepisy. Stosuję się do wskazówek już od kilku miesięcy. Czuję się dzięki temu o wiele lepiej a przy okazji moja rodzina jest zachwycona nowymi potrawami. :)”

Agnieszka 7.1.2015

 

„Cudownie się czuję. Spałam świetnie po wczorajszym oczyszczaniu i masażu misami. Jestem bardzo lekka i mam ogrom energii. To działa! Jeszcze raz dziękuję za zabiegi”

Magda

20.12.2014

 

„Polecam oczyszczanie ciała z toksyn połączone z poradami dietetycznymi. Bardzo mi pomogły pozbyć się wielu zanieczyszczeń. Czuję się lepiej i lżej, jak  również zniknęła większość moich dolegliwości dermatologicznych na twarzy ( a z tego się szczególnie cieszę).”

Monika

12.11.2014

 

„Masaż misami wykonany przez Dorotę to pełna relaksu kąpiel w dźwiękach. Ciało, umysł i dusza doświadcza stanu, którego nie da się przyrównywać do niczego innego. Zachęcam każdego, aby tego spróbował a później już nie da się przestać 😉 To genialny zastrzyk energii i zdrowia 🙂 Polecam!”

Ania

15.07.2014

 

„Właśnie doświadczyłam po raz kolejny masażu misami w wykonaniu Doroty. Jestem bardzo zrelaksowana i pełna energii 🙂 Dorotka wkłada w masaż swoje serce i robi to z wielką pasją. Wspaniale się czuję! Dziękuję i gorąco polecam”

DOROTA

14.03.2014

 

„Dzisiejszy wieczorny relaks zapewnił Terapia Dźwiękiem Kraków. Gorrrrrrąco polecam Masaż Misami Tybetańskimi!!! Stan alfa w gratisie.”

MAGDA

30.09.2013

 

„Pani Doroto. Fantastyczne się czuję po koncercie. Dźwięki otuliły mnie wczoraj tak miło że spałam jak dziecko. Mam wrażenie jakbym nadal je „słyszała w sobie”. Coś niesamowitego. Melodia którą Pani ułożyła na misach sprawiła że zapomniałam o wszystkim i mogłam się w pełni zrelaksować. Dziękuję!”

Jola

14.03.2017

 

„Dziękujemy z mężem za wspaniałą kąpiel w dźwiękach mis i gongu, która odbyła się u nas w domu. To było dla nas niezwykłe przeżycie które na długo zapamiętamy. Dźwięki otoczyły nas cudowną melodią. Nawet nasz pies słuchał z zaciekawieniem 🙂 Do zobaczenia na następnym koncercie „

Ela i Witek23.10.2015

 

„Super relaksujący wieczór. Można w pełni się wyciszyć. Koncert gongów bardzo miły dla ucha i ducha. Na pewno skorzystam jeszcze. Polecam wszystkim tego typu relaks.”

Krystyna

16.07.2014

 

,,Delikatne i subtelne dźwięki mis oraz głęboki dźwięk gongu sprawiają, że od razu zapomina się o troskach życia. Jesteś TU i TERAZ zrelaksowany i odprężony. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze którą wprowadza Pani Dorota, koncert jest jak ciepła kąpiel pozostawiająca po sobie harmonię i niesamowity spokój ducha. Polecam każdemu zapracowanemu, współczesnemu człowiekowi aby choć na chwilę mógł zapomnieć o codziennych problemach i obowiązkach. Ja zdecydowanie wybieram się jeszcze raz!”

Alicja

30.06.2014

 

„Chcę wyrazić serdeczne podziękowanie za zaproszenie na koncert w Grocie Solnej. To był już mój drugi koncert i wiem to na pewno – nie ostatni.

Jestem pod wielkim wrażeniem tego koncertu, wspaniałej, relaksującej atmosfery i ogromnego talentu Osoby Prowadzącej. Wygodne leżaki, nastrojowe światło, jod obecny wokół sprawiły, że szybko zostawiłam cały świat i wszystkie troski, problemy na zewnątrz.

Brzmienie gongu i mis jest po prostu niesamowite. Czułam jak każdy dźwięk przepływa przez mój umysł. Odczuwałam momenty wyciszenia, uspokojenia ale w chwili uderzania w gong odczuwałam jak całe napięcie dnia, tygodnia zbiera się w jednym miejscu w środku ciała i… nagle pęka uwalniając od wszystkich napięć, stresu…

Po koncercie czułam się spokojna i zrelaksowana. Lepiej spałam tej nocy, łatwiej też było mi zasnąć.

Gorąco polecam taką formę relaksu. Wierzę głęboko, że dodatkową korzyścią poza nim  jest również poprawa stanu zdrowia.”

Magdalena

14.05.2014

 

„Bardzo mi się podobało koncertowanie Doroty w zestawieniu z grotą solną.”

SYLWIA

19.03.2014

BRAWO PRZEDSZKOLAKI – ZAJĘCIA MUZYCZNE Z ZAKRESU MEDYCYNY NATURALNEJ

9 marca w naszej zerówce odbyły się zajęcia z zakresu medycyny naturalnej pod hasłem „ Harmonia dźwięków- niezwykła podróż w muzyczny świat mis i gongów”. Dzisiejsze zajęcia edukacyjne zabrały dzieci w niezwykłą podróż po świecie muzyki Dalekiego Wschodu. Dały podopiecznym możliwość czynnego muzykowania, jak również poznania właściwości fizycznych fal dźwiękowych poprzez zabawę dźwiękiem. Zapewniły także relaks i wyciszenie emocji.

Szkoła podstawowa im. Janusza Korczaka 9.03.2016

 

KONCERT DLA FUNDACJI – SZANSA DLA NIEWIDOMYCH – link

12.11.2015

 

MUZYCZNE URODZINY W PRZEDSZKOLU

„Korzystając ze znajomości pani Doroty jej talentu i pasji do muzykoterapii postanowiłam zaprosić ją na urodziny mojej córki, które zorganizowałam w przedszkolu.

Wizyta pani Doroty bardzo spodobała się wszystkim przedszkolakom, a dzwięk grających mis wzbudził zainteresowanie wśród małych słuchaczy.Pani Dorotka grając na misach przeniosła dzieci w świat pięknej , naturalnej muzyki,która po obserwacji Pań Nauczycielek wpłynęła bardzo relaksacyjnie na wszystkie dzieci. Przedszkolaki całej grupy z wyrazem podziękowania wykonały dla mojej córki wspólny prezent w formie książki z rysunkami koleżanek i kolegów.

Opinie jakie otrzymałam od Pań z przedszkola są zachętą dla innych rodziców do zorganizowania tak ciekawych i naukowych zajęć na impezach urodzinowych swoich dzieci.Każdy z nas dobrze wie jak muzyka wpływa korzystnie na nasze emocje i cały organizm. Dlatego polecam wszystkim terapie dzwiękiem, a wszczególności naszym małym pociechom.

Wielkie podziękowania dla Pani Dorotki za dużo pozytywnej energi, którą pozostawiła po swojej wizycie w przedszkolu mojej córki.”

Małgorzata

Mama Karinki 🙂

04.11.2015

 

Zespół szkół społecznych nr 5 w Krakowie

We wtorek 16 czerwca uczniowie klas 0 – 3 szkoły podstawowej uczestniczyli w terapii dźwiękiem mis tybetańskich. Dyplomowana terapeutka pani Dorota Kowalska spowodowała, że mieliśmy możliwość doświadczyć muzyki, dźwięków i wibracji mis na różne sposoby. Podczas zabawy uczniowie doznali relaksacji, nauczyli się grać na misach, wspólnie muzykowali oraz otrzymali terapeutyczne „masaże” wibracją mis. Warsztaty wywarły ogromne wrażenie na uczniach i zapewniły im wspaniałą zabawę.

16.06.2015

 

Wieczór z dźwiękiem w Hotelu Novotel – link

19.3.2015

 

Koncert mis i gongów połączony z wykładami na temat dietetyki chińskiej i kuchni 5 przemian – link.