NUXE Delikatnie oczyszczająca maseczka-krem z płatkami róży 50 ml

Maseczka do czyszczenia w postaci delikatnego kremu. Służy do oczyszczania i zwężania porów. Dzięki niej cera nabiera czystości i świeżości. Dedykowana szczególnie wrażliwej skórze, zawarte w niej płatki róży subtelnie gładzą skórę, przywracając jej profesjonalnie utracony blask. Nie jest komedogenny – nie powoduje zaskórników.

Dobrane przemyślnie składniki – w tym co najmniej 90 procent  pochodzenia naturalnego, to między innymi:

Woda rozmarynowa, wydobywana z liści rozmarynu, zawiera bogaty wybór polifenoli i tanin, a także natywny kwas rozmarynowy. W swym działaniu reaguje z cerą, rozjaśniając ją, zwężając przy tym pory skóry. Ponadto ma funkcje czyszczące i odprężające.

– Kaolin (czyli glinka porcelanowa), w postaci oczyszczonej białej glinki. Praktykowana w zabiegach kosmetycznych od stuleci, dla zmiękczania i oczyszczania każdego typu cery. Doskonale pochłania zanieczyszczenia, zbiera niepotrzebne sebum z powierzchni skóry i podobnie jak woda rozmarynowa zwęża pory.

Puder Ryżowy powstaje w procesie usunięcia celulozy z ryżowych nasion. Jest niesamowicie delikatny i łagodny dla cery. Szczególnie dobrze działa na skórze mieszanej lub tłustej, gdyż skutecznie i długotrwale ją matuje, przeciwdziała nadmiarowej produkcji sebum. Jedwabista gładkość skóry to jego zasługa.

– Nie alergizujący zapach, skomponowany dla cery delikatnej i wrażliwej.

NUXE Delikatnie oczyszczająca maseczka-krem z płatkami róży, nie ma w składzie parabenów.

Stosowanie: Na czystą twarz i szyje nałożyć obificie maseczkę. Odpręż się na na 5 do 10 minut. Dokładnie spłukać dużą ilością letniej wody. Skuteczność działania maseczki jest większa jeżeli przed zabiegiem zrobiony zostanie peeling przy pomocy Nuxe Delikatnie złuszczający żelowy peeling z płatkami róży, dopiero po nim nałożyć maseczkę na twarz krągłymi ruchami i pozostawić na twarzy. Procedurę można uzupełnić o użycie na koniec Delikatnego Tonika z płatkami Róży.

W przypadku skóry suchej i bardzo suchej stosować raz w tygodniu.

W przypadku skóry mieszanej i tłustej stosować 1-2 razy w tygodniu.

Opakowanie: 50ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *