LIERAC BODY SLIM DESTOCK NIGHT Koncentrat intensywnie wyszczuplający 200ml

Lierac Paris jest marką kosmetyczną z Francji, tworzącą jedne z najlepszych preparatów przeciwko starzeniu oraz innym defektom urody. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1975 roku i postawiło sobie za cel łączenie zmysłowości typowej dla francuskiego stylu ze skutecznością w działaniu. Laboratoria Lierac Paris mają opinię innowacyjnych, bezpiecznych i efektywnych.

Koncentrat z serii LIERAC BODY SLIM DESTOCK NIGHT, powstał w celu intensywnej stymulacji procesu redukcji złogów tkanek tłuszczowych, poprzez lipolizę, a także zwalczania wgłebień powierzchni skóry. Powstała dzięki równowadze osmotycznej siatka cząsteczkowa prowadzi do likwidacji cellulitowi także uporczywemu. Stosowanie go na noc daje mu czas na skuteczną walkę aż do samego rana.

Całość preparatu została tak skonstruowana, aby redukcja tłuszczu szła w parze z przyspieszeniem metabolizmu i prewencją odkładania się tłuszczu w przyszłości.

W składzie znajdziemy piorunujący zestaw czynników przeciwtłuszczowych:

– WTB System  mieszanka peptydów biotechnologicznych z kwiatem lotosu i wierzbą białą, to chroniony patentem dwuprocentowy kompleks, inicjujący zmianę komórek tłuszczowych białych (magazynujących tłuszcz) na brązowe (spalające tłuszcz) i usuwający z tych ostatnich złogi tłuszczowe.

Aktywna kofeina 5% w technologi Micropatch, ma udowodnione działanie przeciwcellulitowe i modelujące sylwetkę, uwalnia się do komórek stopniowo, biorąc udział w procesach lipolitycznych i przyspieszając czyszczenie adipocytów z tłuszczu.

Ekstrakt z czerwonych owoców jagodowych – truskawek i malin, bierze czynny udział w powstrzymywaniu ponownej akumulacji tłuszczu w komórkach i stanowi ważny element naturalnego balansu skóry, Wpływa też stymulująco na procesy metaboliczne organizmu.

Stosowanie: na suche ciało po wieczornej kąpieli, delikatnie aplikować kolistymi ruchami w te części ciała, które zostały dotknięte celulitem. Dla zauważalnego efektu należy aplikować codziennie, co najmniej przez 28 kolejnych dni. Nie pozostawia białych śladów na skórze

Opakowanie: 200 ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *