NUXE NIRVANESQUE LIGHT Emulsja do skóry mieszanej 50ml + Świeczka zapachowa GRATIS!!!

Emulsja do skóry mieszanej z serii Nuxe Nirvanesque light, to kosmetyk pielęgnacyjny, korzystnie oddziaływujący na skórę i jej stan. Został opracowany jako remedium na powstawanie pierwszych zmarszczek. Dodatkowo przywraca utracony blask cery i ujędrnia skórę. Jego użytkownikami powinny być kobiety i mężczyźni w pomiędzy 25-tym a 30-tym rokiem życia, lub osoby z cerą charakterystyczną dla takiego przedziału wiekowego. Wtedy właśnie pierwsze procesy starzenia skóry powodują pojawienie się zmarszczek w typie mimicznym. Związane jest to z procesami mikronapięciowymi obecnymi w powłokach skórnych.

Emulsja Nirvanesque Light błyskawicznie wygładza tego rodzaju defekty oraz maskuje drobne linie na twarzy. Zawdzięczamy to zastosowaniu bardzo szerokiemu spektrum esencji kwiatowych, które relaksują cerę czyniąc ją pogodną i rozluźnioną, zupełnie jak po uspakajających zabiegach terapeutycznych.

W składzie tego kosmetyku można znaleźć przynajmniej 87% czynników pochodzenia całkowicie naturalnego.

Wyciągi roślinne – z nasion niebieskiego lotosu, wyciągu z kwiatu piwonii, prawoślazu i maku polnego, pozyskane z upraw ekologicznych i pieczołowicie wydestylowane, stanowią główny czynnik zwalczający zmarszczki a to wszystko dzięki sile natury.

Puder Ryżowy powstaje w procesie usunięcia celulozy z ryżowych nasion. Jest niesamowicie delikatny i łagodny dla cery. Szczególnie dobrze działa na skórze mieszanej lub tłustej, gdyż skutecznie i długotrwale ją matuje, przeciwdziała przy tym nadmiarowej produkcji sebum. Jedwabista gładkość skóry to jego zasługa.

– Nie alergizujący, delikatny pudrowy zapach o nucie kwiatu mimozy.

NUXE NIRVANESQUE LIGHT Emulsja do skóry mieszanej nie ma w składzie parabenów i nie blokuje porów.

Stosowanie: Dokładnie umyć i wysuszyć twarz i szyję. Aplikować niewielkie ilości i delikatnie je wmasowywać w skórę. Emulsję można podawać zarówno na dzień jak i noc, bądź dwa razy dziennie.

Opakowanie: 50ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *