NUXE MERVEILLANCE EXPERT Krem pod oczy liftingujący widoczne zmarszczki 15 ml.

Absolutnie rewolucyjny krem do liftingu zmarszczek pod oczami i na powieki. Wywiera wpływa na wszystkie najważniejsze proteiny będące budulcem pokrywy skórnej. Dzięki stymulacji wimentyny, kolagenu i elastyny, zmarszczki utrwalone zauważalnie się spłycają, a skóra nabiera jędrności, siły i świeżości. Zaraz po użyciu zaczyna się proces zanikania worków i cieni pod oczami. Wygładzenie skóry przy oczach jest tak skuteczne, że praktycznie zastępuje lifting.

Efektywność działania została przebadana i potwierdzona w toku badań dermatologicznych przy użyciu grupy testowej.

Stwierdzono, że po 28 dniach użytkowania, użytkownicy- ochotnicy zanotowali zmniejszenie cieni pod oczami o 29,2% a zmarszczki zostały spłycone w 24,8 % (Badanie satysfakcji użytkowników przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną na grupie 31 ochotników w okresie 28 dni przy stosowaniu produktu 2 razy dziennie. Samoocena użytkowników. Poprawa w procentach po 28 dniach.) Ponadto w toku badań testowych, pod kontrolą dermatologów, okazało się, że okolice oczu zostały wygładzone w 81 procentach (!). (Badanie satysfakcji użytkowników przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną na grupie 31 ochotników w okresie 28 dni przy stosowaniu produktu 2 razy dziennie. Odsetek zadowolonych użytkowników).

W składzie zostały użyte m.in:

– Kompleks Oléoactif® wytwarzany z liliowca i kory drzewa jedwabnego. W swej złożoności walczy z procesem glikacji (procesu związanego ze starzeniem komórek) i uwstecznia jego efekty. Pozwala to odbudować 3 bazowe białka budulcowe i długotrwale chronić. Skóra poddana jego działaniu pozostaje świeża i jędrna a zmarszczki się wygładzają.

Kompleks kofeiny z tetrapeptydem -5, kofeina pochodzenia naturalnego wraz tetrapeptydami wpływającymi na mikrokrążenie komórkowe, likwiduje obrzęki i nadaje wyśmienitą elastyczność.

Stosowanie: Używaj NUXE MERVEILLANCE EXPERT rano lub wieczorem. Wycisnąć niewielką ilość kremu z wygodnej w użyciu tubki i nałożyć ostrożnie w okolice oczu. Dla lepszego efektu, można aplikować krem schłodzony uprzednio w lodówce. 

Opakowanie: 15ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *